Virion

Hromadná zbraň proti vykrádání výherních přístrojů – systém VIRION

Téměř každý druhý výherní automat je profesionálně napadán organizovanými skupinami hackerů, které dokážete těžko identifikovat stejně jako jejich profesionální neoprávněné zásahy do hardwaru i softwaru hracího přístroje.

  • Trpíte nedostatkem informací či nedostatečnou softwarovou podporou výrobců VHP?
  • Klesají Vám trvale výnosy z Vašich provozoven, i když se vhozy zvyšují, rapidně Vám narůstá tzv. výplatnost?
  • Máte často na provozovnách a přístrojích enormní výhry, které se Vám zdají neoprávněné?Především hráčům,které jste na provozovně nikdy neviděli!!!
  • Nevěříte svému personálu a chcete mít naprostý přehled o dodržování provozní doby, vstupů do herních zařízení, okamžitých tržbách, výplatnosti apod.?
  • Zdá se Vám, že často vyplácíte jackpot v neúměrné výši k výnosům herny?

JEDINEČNÉ ŘEŠENÍ – SYSTÉM VIRION vyvíjený pro naši společnost na základě 20ti letých zkušeností z provozu VHP. Zcela nový stavebnicový systém, který díky propracované analýze umožňuje diagnostikovat výše uvedené problémy a nabízí naprostý přehled o Vašich provozech v téměř reálném čase. V propojení s kamerovým systémem VGUARD či obdobným zařízením budete překvapeni, jakých skutečných výnosů dosáhne Vaše herna v krátkém čase po instalaci.Počáteční investice se Vám vrátí během několika měsíců zpět. Systém VIRION je novým unikátním řešením na českém a slovenském trhu s maximálním zabezpečením Vašich dat a automatů oproti letitým systémům nabízeným na našem trhu,které jsou poměrně snadno napadány a manipulovány vykradači různých kategorií. K systému je možné doplnit i Jackpot předávající informace do Vašeho centra.Jackpot je zcela nezávislý na Virionu,tudíž máte k dispozici data ze dvou těžko ovlivnitelných počítačů.Předvedení VIRIONU Vám rádi zajistíme v naší ukázkové herně v sídle společnosti.